Дошкільний вік - період інтенсивного розвитку розумових і творчих здібностей дитини. Це період невичерпної кількості запитань, бурхливого фантазування, різноманітних ігрових задумів, радісних переживань і незабутніх вражень. Сучасні діти не просто засвоюють запропоновані дорослими знання - вони вносять у цей процес свій власний досвід, особисте розуміння навколишнього світу, а відтак народжується гармонійна, цілісна особистість, життєздатна та успішна в подальшому житті. Саме з метою розкриття природного потенціалу дитини, розвитку інтелектуальних, художніх здібностей та підтримки обдарованих, талановитих дошкільників у закладі організовуються різноманітні виставки дитячої творчості, спільних робіт дітей з батьками, виставки малюнків, поробок, іграшок – саморобок, експозиції тощо. Найкращий спосіб виховання творчості в дітях – це бути самому творчою особистістю!

Виставка робіт дітей, їх батьків, вихователів "Лялька-мотанка"

/Files/images/P3262243.JPG