Про підсумки "Тижня безпеки дорожнього руху" Заняття "Безпека на дорозі- безпека життя !"

У закладі дошкільної освіти з 12.11.2018 по 16.11.2018 проходив «Тиждень безпеки дорожнього руху».

Метою заходу була популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму; проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та батьків щодо дотримання правил дорожнього руху, а саме:закріплення з дітьми правила дорожнього руху, дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчання приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховання бережливого ставлення до свого життя, закріплення знань, що люди ходять по тротуару, розуміння призначення сигналів світлофора, закріплення значення дорожніх знаків, навчання розрізняти дозволяючі та запобігаючі знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, розуміти жести регулювальника, вихованняу дітей дисциплінованості на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки.

У цікавій доступній формі діти здобули необхідну інформацію через проведення занять, спостережень, дидактичних ігор, бесід, рухливих ігор, сюжетно – рольових ігор,моделювання небезпечних дорожніх ситуацій, читання художніх творів, казок, віршів на задану тематику, спортивну розвагу, розгляд ілюстрацій.Звичайно ж, без допомоги батьків ми не можемо досягти значних успіхів.Тому доречним було проведення консультаціїз батьками на тему «Увага! Діти надорозі!»,

Сьогодні всі групи провели підсумкове заняття "Безпека на дорозі - безпека життя."

Спеціальна група № 1 (ясельна група)

Спеціальна група № 2 (старший вік )

/Files/images/22ст.jpg

Спеціальна група № 4 (старший вік)